Київське вище професійне училище деревообробки

пропонує надання додаткових освітніх послуг:

Підвищення кваліфікації за професією 7423 «Верстатник деревообробних верстатів» (3, 4, 5 розряд).

Послуга надається працівникам підприємств різної форми власності.

Вимоги: наявність робітничої кваліфікації за професією не нижче 2 розряду.

Програма підвищення кваліфікації передбачає підвищення кваліфікації до рівня 3,4,5 розрядів та розрахована на 16-17 тижнів. Вартість розраховується відповідно до кошторисних витрат (залежно від тривалості програми та наповнення групи).

Перепідготовка робітників, професійно-технічне навчання за професією 7423 «Верстатник деревообробних верстатів» (2 розряд).

Програма перепідготовки робітників, професійно-технічного навчання передбачає присвоєння кваліфікації 2 розряду та розрахована на 12 тижнів. Вартість розраховується відповідно до кошторисних витрат (залежно від тривалості програми та наповнення групи).

Стажування майстрів виробничого навчання за професією 7423 «Верстатник деревообробних верстатів».

Програма стажування  передбачає підтвердження кваліфікації за професією «Верстатник деревообробних верстатів» 4 розряду та розрахована на 30 годин. Орієнтовна вартість стажування однієї особи становить 700 грн. (за умови наповнення групи 10-12 осіб).

Метою стажування є ознайомлення педагогічних працівників з новітніми педагогічними та виробничими технологіями деревообробки, сучасним обладнанням та інструментом.

Адреса: 01013, м. Київ, вул. Деревообробна, 3, (044) 285-51-70, 285-64-92