На виконання законодавчих документів про помякшення карантинних обмежень та організації освітнього процесу з 01 червня 2020 року у Київському вищому професійному училищі деревообробки відновлено освітній процес у випускних навчальних групах.

Відповідно до робочих навчальних планів та освітніх програм здобувачі освіти випускних груп, що здобувають  освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, приступили до занять з виробничого навчання  в навчальних майстернях та аудиторіях з дотриманням санітарних норм і правил та з попереднім проведенням позапланового інструктажу.

Здобувачі освіти групи 31 за професією Столяр; верстатник деревообробних верстатів удосконалюють навички з виготовлення стільців, а здобувачі освіти з професії Кухар; кондитер відпрацьовують в навчальній лабораторії прийоми роботи з приготування кондитерських виробів з різною начинкою.

Майбутні молодші спеціалісти працюють над конструкторською частиною дипломного проектування.

Здобувачі освіти налаштовані на вчасне та успішне завершення навчання в закладі освіти, отримання відповідних документів та працевлаштування на підприємствах міста Києва.

Liked it? Take a second to support kvpud_admin on Patreon!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *