18 травня ми відзначаємо День боротьби за права кримськотатарського народу та з болем у серці вшановуємо пам’ять жертв депортації кримських татар.
Ця подія стала однією з найтрагічніших сторінок історії ХХ сторіччя. 32 тисячі співробітників НКВС, які брали учать у каральній операції, у 1944 році за офіційними даними депортували понад 180 тисяч кримських татар. Самі ж кримські татари нарахували 423 100 осіб, з яких упродовж першого півтора року померло близько 46% людей. Це був свідомий акт геноциду проти кримськотатарського народу, яким російські комуністи намагалася стерти з історії будь-які згадки про цілий народ.
Сьогодні терористичні військові російської федерації заперечують право на існування українського народу, здійснюють жахливі воєнні злочини. Вони свідомо продовжують переслідувати кримських татар в окупації.
Збройні сили України, де пліч-о-пліч воюють українці, кримські татари та інші народи, зупинять російську навалу, звільнять українські Донбас, Луганськ, Запоріжжя, Херсон та український Крим.
Право кримських татар вільно жити на своїй рідній землі буде обов’язково відновлено, а разом з цим і відновлено історичну справедливість! Слава Україні!

День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу - Університетські  вісті


Liked it? Take a second to support kvpud_admin on Patreon!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *