Коломієць Юрій Петрович

Керівник фізичного виховання



 

 

 

 

Хомінська Ольга Миколаївна

Викладач математики

вищої категорії, викладач-методист



 

 

 

 

Захарчук Алла Костянтинівна

Викладач фізики та математики

вищої категорії, старший викладач

 

 

 

 

Шафір Оксана Миколаївна

Викладач хімії та біології

вищої категорії

 

 

 

 

Абрютіна Ольга Петрівна

    Викладач спеціальних дисциплін

     вищої категорії

 

 

 

 

Тичина Тамара Іванівна

Викладач спеціальних дисциплін

І категорії

 

 

 

 

Арустамова Тетяна Анатоліївна

викладач англійської мови

І категорії

 

 

 

 

Білоцька Людмила Олександрівна

викладач інформатики  та інформаційних технологій

ІІ категорії

 

 

 

 

Поліщук Ірина Костянтинівна

     викладач спеціальних дисциплін

                         ІІ категорії

 

 

 

 

Кулагіна Анна Костянтинівна

викладач спеціальних дисциплін

 ІІ категорії

 

 

 

 

Солонська Олена Павлівна 

викладач української мови та літератури

 ІІ категорії

 

 

 

 

Ігнацевич Катерина Михайлівна

викладач історії

спеціаліст

 

 

 

 

Костюк Олександр Дмитрович

викладач фізичної культури

І категорії

 

 

 

 

Сарана Володимир Миколайович

Майстер виробничого навчання

професія “Столяр; виробник художніх виробів з дерева”

 

 

 

 

 Будюка Микола Олексійович

Майстер виробничого навчання

професія “Столяр; верстатник деревообробних верстатів”

 

 

 

 

Завертаний Сергій Петрович

Майстер виробничого навчання

професія “Столяр; виробник художніх виробів з дерева”

 

 

 

 

Бойко Вадим Віталійович

Майстер виробничого навчання

професія “Столяр; верстатник деревообробних верстатів”

 

 

 

 

Стоцький Артем Валентинович

Майстер виробничого навчання

      професія “Столяр; виробник художніх виробів з дерева”

 

 

 

 

Бондаренко Андрій Вікторович

Майстер виробничого навчання

професія “Столяр; верстатник деревообробних верстатів”

 

 

 

 

Поліщук Павло Віталійович

Майстер виробничого навчання

професія “Столяр; виробник художніх виробів з дерева”

 

 

 

 

Ковтуненко Вікторія Вікторівна

Майстер виробничого навчання

професія “Кухар; кондитер”

 

 

 

 

Литвин Оксана Володимирівна

Майстер виробничого навчання

професія “Кухар; кондитер”

 

 

 

 

Шмигора Надія Павлівна

Майстер виробничого навчання

професія “Кухар”

 

 

 

 

 

                   

                           Тимченко Лариса Іванівна

 Майстер виробничого навчання

професія “Кухар; кондитер”

                                                     

 

 

 

                                               Буринська Ольга Віталіївна

                                                                Майстер виробничого навчання

                                                            професія “Кухар”

                                                          

 

 

Бобир Вікторія Олексіївна  

Майстер виробничого навчання

 професія “Кухар”