Шановні відвідувачі сайту! Запрошуємо Вас на

НОВИЙ САЙТ

нашого закладу освіти за посиланням

https://kptk.com.ua/

Приймальна комісія розпочала роботу 01 червня 2023 року і готова працювати з Вами з 09.00 до 18.00 (окрім суботи та неділі) до 31 серпня 2023 року! На цьому сайті в розділі “Абітурієнту” розміщений перелік необхідних документів для вступу до нашого закладу освіти. Звертайтеся до приймальної комісії, подавайте заяву (в паперовому або електронному вигляді) та повний пакет документів відповідно до переліку, очікуйте на результати конкурсного відбору за середнім балом документа про освіту та попередні рекомендації до зарахування. Ця інформація стосується вступників, які бажають здобувати освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем “кваліфікований робітник” (професії “Столяр; верстатник деревообробних верстатів”, “Столяр; виробник художніх виробів з дерева”, “Верстатник деревообробних верстатів”, “Кухар; кондитер”, “Кухар”). Для вступників, які бажають здобувати освіту за освітньо-професійним ступенем “фаховий молодший бакалавр” (освітньо-професійна програма “Обробка деревини”), уся необхідна інформація висвітлена в Правилах прийому, розміщених на сайті в розділі “Абітурієнту” (Фаховий молодший бакалавр). Телефон для довідок та отримання інформації щодо вступу: +380970910740

Усім вступникам бажаємо успіху та мирного майбутнього!

Етапи вступної кампанії-2023 для абітурієнтів, які вступають для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня “кваліфікований робітник”: Прийом заяв та документів здійснюється до 24 серпня включно. Конкурсний відбір за середнім балом документа про освіту для вступників за професією “Кухар; кондитер” (на базі 9 класів) – 04 серпня. Конкурсний відбір за середнім балом документа про освіту для вступників за професією “Кухар” (на базі 9 класів) – 15 серпня. Конкурсний відбір за середнім балом документа про освіту для вступників за професіями “Столяр; верстатник деревообробних верстатів” (на базі 9 класів), “Столяр; виробник художніх виробів з дерева” (на базі 9 класів), “Верстатник деревообробних верстатів” (на базі 11 класів), “Кухар” (на базі 11 класів) – 25 серпня до 15.00. Оголошення списку рекомендованих до зарахування – 25 серпня. Наказ про зарахування – 28 серпня.

Відповідно до Типових правил прийому до закладів професійної (професійно-технічної) освіти України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки від 14.05.2013 № 499, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 29 травня 2013 р. за № 823/355, та Правил прийому до Київського вищого професійного училища деревообробки громадяни, які вступають для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня “кваліфікований робітник”, мають право подати заяву про вступ у паперовій формі (особисто) або електронній формі (через електронний кабінет). В електронному вигляді через електронний кабінет вступника заяву формує сам вступник. У разі, якщо вступник подає заяву в паперовому вигляді безпосередньо у закладі освіти, працівник приймальної комісії закладу освіти вносить заяву в ЄДЕБО. Заяви в паперовій формі та документи від вступників приймаються приймальною комісією закладу з 01 червня 2023 року. Створення особистих кабінетів вступників та подача заяв на вступ в електронному вигляді розпочинається з 1 липня 2023 року. Інформаційні матеріали для вступників розміщено на сайті ЄДЕБО за посиланням https://vstup.edbo.gov.ua/ в блоці «Вступ для здобуття ПРОФЕСІЙІНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ». В електронному кабінеті вступник зазначає такі дані: адресу електронної пошти, до якої вступник має доступ. Зазначена адреса буде логіном для входу до особистого електронного кабінету; пароль для входу до особистого електронного кабінету; серію та номер документа про раніше здобуту освіту (основи вступу); наявність документів, що дають право на пільги при вступі до закладу професійної (професійної) освіти. В електронному кабінеті вступник завантажує: скановану копію додатка до документа про освіту; фотокартку розміром 3 × 4 см; скановану копію медичної довідки за формою, установленою чинним законодавством.

Двері нашого закладу освіти відкриті для вступників щоденно з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 17.00! Ви та Ваші батьки можете завітати до нас за адресою: місто Київ, вул.Деревообробна, 3 та отримати усю необхідну інформацію щодо вступу та отримання освітніх послуг, познайомитися з матеріальною базою закладу. Також необхідну інформацію Ви можете отримати, зателефонувавши за номером телефону 0970910740. А ще Ви можете подати заяву онлайн, скориставшись відповідним розділом “Заява-онлайн”, який розміщений на головній сторінці сайту. Приймальна комісія розпочала роботу 01 червня 2023 року. Чекаємо Вас до вступу з повним пакетом документів (перелік необхідних документів на сайті в розділі “Абітурієнту”) Телефони приймальної комісії: (044) 2856492; +38097-091-07-40

                     До уваги вступників 2023 року!

Прийом до закладу освіти буде здійснюватися   за такими професіями: 

На базі 9 класів

(термін навчання – 3 роки):

  • столяр; верстатник деревообробних верстатів.
  • столяр; виробник художніх виробів з дерева;
  • кухар; кондитер;
  • кухар (термін навчання 2,5 роки).

На базі 11 класів

                                (термін навчання 1 рік)

  • кухар;
  • верстатник деревообробних верстатів.

            Гарантуємо:

  • Якісне безкоштовне навчання;
  • Проходження виробничої практики та працевлаштування на підприємствах міста Києва;
  • Іногороднім – місце в гуртожитку на період навчання
Усі деталі вступної кампанії, у тому числі правила прийому та інформацію про необхідні документи для вступу,  шукайте на цьому сайті на сторінці  “Абітурієнту”.
До приймальної комісії необхідно надавати повний пакет документів.
Неповнолітні вступники звертаються до приймальної комісії виключно в супроводі батьків або осіб, що їх замінюють!

Пам′ятайте про дотримання карантинних вимог!

Інформацію про наш заклад освіти Ви можете отримати також в соціальних мережах Facebook  та Instagram.

  А загалом ми щоденно раді Вас бачити і готові познайомити  із нашим закладом освіти та умовами вступу до училища.

Наші контакти: м. Київ, вул.Деревообробна,3 (неподалік станції метро “Видубичі”, автостанції “Видубичі” та залізничної станції “Видубичі”), тел.: (044) 285-64-92; (044)467-70-25; 097-091-07-40.

       Ласкаво просимо до знайомства  з училищем деревообробки та на навчання до одного з кращих закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Києва!