До уваги абітурієнтів!

        Запрошуємо випускників 9-х та 11 класів, які мають намір здобувати робітничі професії на навчання до Київського вищого професійного училища деревообробки. Також запрошуємо до  вступу до нашого закладу освіти молодих людей, що мають освітню кваліфікацію кваліфікованого робітника деревообробного профілю для здобуття освітньо-професійного ступеня  фахового молодшого бакалавра за освітньо-професійною програмою „Обробка деревини“ спеціальності 205 „Лісове господарство“ 

       Під час відвідання училища запрошені  матимуть змогу ознайомитись з робітничими професіями, за якими наш заклад освіти готує випускників закладів загальної середньої освіти, оглянути виставку учнівських робіт,  поспілкуватися з адміністрацією, педагогами та учнями училища, ознайомитись з інфраструктурою навчального закладу тощо.

      Приймальна комісія розпочала свою роботу 1 червня 2020 року.

     Графік роботи приймальної комісії:

     Понеділок – п′ятниця: 9.00-18.00

     Субота: 9.00-14.00

     Вихідний день: неділя.

У зв`язку зі святкуванням 7 червня Трійці та 28 червня Дня Конституції України вихідними днями будуть 8 червня (понеділок), та 29 червня (понеділок). Отже, 8 червня та 29 червня приймальна комісія не працює. Будьте уважні!

   До уваги  абітурієнтів!

 Поспішайте вступити на навчання за престижними, високооплачуваними та затребуваними на ринку праці професіями на 2020-2021 навчальний рік!

 А саме:

На базі 9 класів

(термін навчання – 3 роки):

  • столяр; верстатник деревообробних верстатів;
  • столяр; виробник художніх виробів з дерева;
  • кухар; кондитер;
  • кухар; офіціант.

На базі 11 класів

  • верстатник деревообробних верстатів (термін навчання – 10 місяців)
  • кухар (термін навчання – 1,5 року)

Гарантуємо:

  • Якісне безкоштовне навчання;
  • Проходження виробничої практики та працевлаштування на підприємствах міста Києва;
  • Іногороднім – місце в гуртожитку на період навчання
Усі деталі вступної кампанії шукайте на цьому сайті на сторінці  “Абітурієнту”. Інформацію про наш заклад освіти Ви можете отримати в соціальних мережах Facebook  та Instagram.

  Ми щоденно раді Вас бачити і готові познайомити  із нашим закладом освіти та умовами вступу до училища. Не забудьте попередньо зателефонувати до нас за тел. (044) 285-64-92; (044)285-51-70; (044)467-70-25; 097-091-07-40 та попередити про Ваш візит.

       Ласкаво просимо до знайомства  з училищем деревообробки та на навчання до одного з кращих закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Києва!